Aktualne

5

Mamy wolne kocięta!

Aktualnie posiadamy w hodowli wolne kociaki Ragdoll z miotów “S” i “T”

MIOT “S” ur. 24.02.2019 r.

20190310_103450 20190310_103359
20190310_103056 20190310_103309

MIOT “T” ur.  01.03.2019 r.

20190310_104336(0) 20190310_104545

Zdjęcia oraz informacje o kociakach zainteresowanym prześlę na maila lub FB. Zapraszam także do kontaktu telefonicznego.

PLANOWANE MIOTY –  WIOSNA/LATO 2019

Ragdoll:

CH Brigitte Mruczek*PL    X   Emmanuel Koty Daisy*PL

CH Zina Mruczek*PL   X   Emmanuel Koty Daisy*PL

Klara Tres Felis*PL   X   CH Artis Tres Felis*PL

 Zapraszamy osoby zainteresowane kociakiem z naszej hodowli do kontaktu i zapisu na listę oczekujących. 

 


Wszystkie kocięta opuszczając naszą hodowlę są zdrowe i doskonale socjalizowane. Zostają dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone, wykastrowane i zachipowane oraz zarejestrowane w międzynarodowej bazie danych  CBDZOE. Otrzymują honorowany na całym świecie pięciopokoleniowy rodowód FPL , książeczkę zdrowia, bogatą wyprawkę, starter Whole Prey, suplementy na pierwsze tygodnie w nowym domu a nowy opiekun poradnik dotyczący pielęgnacji, żywienia i diety BARF z przepisami.

Ponadto nowi opiekunowie naszych kociąt mają możliwość dożywotniego korzystania z usług zoopsychologa i kociego dietetyka.

Klasyfikacja kociąt:

Na kolanka (PET) – kociak zdrowy, bez wad rozwojowych z przeznaczeniem na kolanka, bez uprawnień wystawowych i hodowlanych. Może mieć drobne błędy w umaszczeniu. Przeznaczony do kastracji/sterylizacji. W naszej hodowli w kategorii PET znajdują się także koty sklasyfikowane jako wystawowo-hodowlane.

Wystawowy (SHOW) – kociak może być prezentowany na wystawach, nie posiada praw hodowlanych. Bardzo dobry w typie o pięknej budowie bez błędów w umaszczeniu, wad rozwojowych i genetycznych, zdrowy . Przeznaczony do kastracji/sterylizacji.

Hodowlany (BREEDER) – kot hodowlany bez uprawnień wystawowych. Doskonały w typie, bardzo dobrze zbudowany, zdrowy, wolny od chorób genetycznych i wad rozwojowych. Może posiadać drobne błędy w umaszczeniu. Ma ograniczone prawa hodowlane.

Wystawowo-hodowlany (SHOW – BREEDER) – kot z prawami wystawowymi i hodowlanymi – kot doskonały w typie o prawidłowym umaszczeniu, może być prezentowany na wystawach i wykorzystywany do rozrodu. Zdrowy, wolny od chorób genetycznych oraz wad rozwojowych.

Kocięta hodowlane i wystawowo–hodowlane sprzedajemy wyłącznie do hodowli zarejestrowanych i zrzeszonych pod patronatem FIFe, WCF, TICA i CFA. Nie sprzedajemy kociąt do hodowli klatkowych, pseudohodowli czy osobom nie wzbudzającym naszego zaufania.

Na życzenie nabywcy kociaki mogą mieć przeprowadzone testy:

-FeLV (wirus białaczki kotów)

-FIV (wirus niedoboru immunologicznego)

-HCM (kardiomiopatia przerostowa)

-Oznaczenie grupy krwi

-Wyrobiony paszport

Rezerwacji kociąt dokonujemy po wpłacie zadatku w wysokości 30% ceny kociaka.

Z nowym opiekunem podpisujemy umowę kupna-sprzedaży o charakterze cywilno-prawnym.

Hodowla kotów Ragdoll